خرید و فروش بالابر آکاردئونی

 • قیمت بالابر آکاردئونی
 • فروش بالابر آکاردئونی
 • خرید بالابر آکاردئونی
 • بالابر آکاردئونی دست دوم
 • طرز ساخت بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی یا همان قیچی یکی از انواع بسیار پر کاربرد بالابر هیدرولیکی در دنیا می باشد. این نوع بالابر به دلیل سازه فولادی و استحکام زیاد، نسبت به سایر بالابرها عموما از ظرفیت بیشتری برخوردار است، تکان کمتری می خورد و ارتفاع جمع شده آن کمتر است. سکوی بزرگ بالابرهای آکاردیونی امکان کار چند نفر به صورت همزمان و یا جابجایی تجهیزات بزرگ را فراهم می آورد. بالابر آکاردئونی به صورت سیار، خود محرک و یا ثابت استفاده می گردد. نیرو محرکه این بالابرها برق و یا باتری می باشد. عدم استفاده از کابل و زنجیر در بالابرهای قیچی، ایمنی را به حد اکثر می رساند. کلایر اولین و بزرگترین تولید کننده بالابر قیچی متحرک و ثابت در ایران است. اگر بالابرهای متحرک برای جابجایی نفر طراحی و تولید شده باشند، به آن ها بالابر نفری نیز گفته می شود. استفاده از قطعات هیدرولیکی و برقی استاندارد، رنگ با کیفیت، طراحی دقیق با ضریب ایمنی بالا، همه و همه رضایت مشتریان را در طول سالیان متمادی در پی داشته است.
بالابرهای آکاردئونی یا قیچی با بازوهایی از جنس پروفیل آهن ساخته شده است که با کمک جکهای هیدرولیکی که از وسط به بازوها متصل شده است عمل باز و بسته را توسط موتور و پمپ هیدرولیکی انجام میدهد.

 

بالابرهای آکاردئونی دارای مزایایی میباشند که اختصارا به توضیح در مورد آنها میپردازیم:

مزایای فیزیکی

اولین و مهمترین مزیت این مدل از بالابرها ارتفاع جمع شده آن میباشد به صورتی که جمع شده دستگاه در مدل 12متری 160 سانتی مترمیباشد که برای دپو کردن نیاز به فضای کمی نسبت به دیگر بالابرها دارد. مدلهای 6, 8,و 10 متری این مدل بالابر با چرخهای کارگاهی با عرض 90سانتی متر طراحی و ساخته میشود که برای عبور از ارتفاع ها و عرضهای کم بسیار کاربردی میباشد. برای مثال یکی از کاربردهای بالابرهای آکاردئونی استفاده در انبار بدلیل عرض کم دستگاه و حرکت راحت بین قفسه ها  و توان باربری بسیار بالا میباشد.
 قسمت نرده ای کابین قابلیت غلاف شدن داخل خود دستگاه یا باز شدن از طرفین و خوابیدن بر روی بالابر را دارا میباشد. از دیگر قابلیتها نصب کابین کشویی(کابین دوقلو) میباشد به صورتی که میتوان از طول بالابر 60سانتیمتربه کابین اصلی افزود که باعث دسترسی بهتر به اطراف میشود.
 

سیستم تغذیه

تغذیه بالابرهای آسیا برج با برق شهری 220 ولت و در صورت نیاز مصرف کننده باتری میباشد.
مصرف بسیار پایین این محصولات به این دلیل میباشد که در سیستم های هیدرولیکی برای بالا بردن کابین، موتور دستگاه روشن شده و در زمان پایین آمدن فقط شیربرقی هیدرولیک بازشده و روغن هیدرولیکی توسط وزن کابین و نفر, داخل تانک روغن تخلیه میشود, اگر سیستم با باتری کار کند در هر بار شارژ حدود 180 مرتبه بالا رفته و در زمان فرود هم مصرف باتری نخواهد داشت. دو مدار کنترل 24 ولت (جهت ایمنی بالا) در کابین و بدنه دستگاه طراحی شده است. در مدار کنترل یک کلید استپ اضطراری طراحی شده که در صورت فعال کردن آن کلید کنترل دیگر غیر فعال شده و امنیت کاری اپراتور بالاتر میرود بدین صورت که هیچکس عمدا یا سهوا نمیتواند دستگاه را از پایین کنترل کند. سیستم فرود اضطراری در تمامی بالابر ها موجود میباشد و در صورت قطع برق در ارتفاع بدلیل وجود شیر برگشت بالابر در ارتفاع متوقف شده و با تحریک دستی شیر تخلیه بالابر بر روی پاورپک میتوان کابین را پایین آورد. بالابر به سنسورهایی مجهز شده که در بالاترین و پایین ترین ارتفاع به طور خودکار باعث قطع شدن مدار و توقف دستگاه میشود. بالابرهای اکاردئونی در صورت نیاز مجهز به اینورتور میباشند که باعث میگردد حرکت روبه بالای بالابر به نرمی صورت پذیرد.
 

چرخهای بالابر

به طور کلی بالابرها در دو مدل چرخ خودرویی و کارگاهی ساخته میشوند:
چرخهای خودرویی 13 اینچ تعبیه(چرخ پیکان) شده در بالابرهای آکاردئونی باعث استیبل شدن وپایداری بسیار بالای دستگاه ,ایمنی بالا و لرزش بسیار کم و عدم تکان خوردن در ارتفاع شده است.چرخهای خودرویی در جلو دارای اکسل و فرمان و قابلیت چرخش 45 درجه به طرفین میباشند و میله فرمان قابلیت یدک شدن این دستگاه به وسیله خودرو را فراهم کرده است. فرمان نرم و حرکت اسان این بالابر باعث شده تا یک الی 2 نفر به راحتی بتوانند عمل جابجایی آن را انجام دهند.
 چرخهای کارگاهی که در بالابر آکاردئونی نصب گردیده باعث کم شدن عرض و ارتفاع دستگاه شده و برای حرکت در محلهای باریک بسیار مناسب میباشد. این مدل از چرخها در عقب ثابت و در جلو بصورت گردان میباشد که در امر جابجایی و حرکت عملکرد بسیار خوبی دارد.
 

باربر بودن بالابر

بالابرهای اکاردئونی 10و 12 متری دارای دو جک هیدرولیک میباشد که به طور کلی قابلیت باربری تا حداکثر 500کیلوگرم با توجه به نیاز مشتری را دارا میباشند.
 

رنگ

تمامی بالابرهای اسیا برج دارای رنگ اپوکسی ویا خودرویی با کیفیت بسیار بالا میباشند.
 

جکهای استقرار

جکهای استقرار بالابرهای متحرک در چهار طرف آن قرار گرفته که باعث حفظ تعادل و پایداری بسیار دستگاهها میشود. زمان استقرار جکهای نگهدارنده جهت آماده به کاربودن بالابر بسیار سریع  وراحت میباشد و در زمان کوتاهی میتوان آنرا مستقر و استفاده نمود. هرگز نباید بالابرها را بدون استقرار جکها استفاده کرد.
 

برخی از نکات قابل توجه:

 • نهایت ارتفاع کاربردی بالابر آکاردئونی 12متر میباشد.
 • جکهای هیدرولیکی بالابر با آبکاری سخت مقاومت بسیار بالایی در برابر سائیدگی و خوردگی داخل بوشها دارند 
 • شاسی کف کابین ورق آجدار میباشد. 
 • جک هیدرولیک دارای فولی کنترل میباشد که در صورت پارگی شلنگ یا هر ایراد اتفاقی مانع سقوط دستگاه میشود.
 • در صورت نیاز مصرف کننده میتوان از سیستم ضد انفجار(ای ایکس) استفاده نمود.
 • سیستم قطع خودکار در صورت اضافه بار(کنترل بار،فشارشکن)

 

منبع:  آسیا برج  کلایر  بالابر یزد

قیمت بالابر آکاردئونی

فروش بالابر آکاردئونی گیر اس ۲ با ورود خود به های ، نوآوری هایی نیز به آورد حاشیه های چرخان آن در کنار طراحی متفاوت و البته استفاده از عامل تایزن باعث شد گیر اس ۲ را همانطور که در بررسی آن در خواندید، موفقی بدانیم که مهم ترین ایراد آن محدودیت های تایزن بود؛ اما آیا توانسته است این ایرادات را طرز ساخت بالابر آکاردئونی رفع و مناسبی روانه کند در ادامه سعی خواهیم کرد با بررسی گیر اس به این سؤالات پاسخ دهیم طراحی گیر اس ۳ در مقایسه با گیر اس ۲ از لحاظ کلی شاید تغییرات زیادی نداشته باشد؛ اما باعث شده است طراحی سال قبل به بلوغ برسد گیر اس ۳ نسبت به گیر اس ۲ بزرگ تر است و ضخامت بیشتری هم دارد؛ تغییری بالابر آکاردئونی دست دوم که به شخصه آن را بسیار مفید می دانم؛ چرا که باعث می شود گیر اس ۳ بیش از پیش به یک شبیه باشد تا یک دستبند از طرفی جا دادن سنسورهای بیشتر در کنار باتری بزرگ تر نیز همواره ویژگی هایی هستند که از اضافه شدن آن ها استقبال می کنیم همچنین مواد مصرفی و کیفیت ساخت عالی هستند و حلقه های چرخان بالابر آکاردئونی نیز بهتر از گذشته خود را از صفحه جدا کرده و نمای اسپرت تری به گیر اس ۳ داده اند همچنین استفاده از بند دارد ۲۲ میلی متری باعث شده است تا به دلخواه خود، بندی جدید جایگزین بند قدیمی خود بکنید گیر اس ۳ دارای گواهی نیز هست تا برای ۳۰ دقیقه تا عمق ۱ ۵ متری آب د بیاورد به این معنی خرید بالابر آکاردئونی است که می توانید زیر دوش حمام نیز گیر اس ۳ را روی مچ دست خود داشته باشید؛ اما برخلاف ، خود را کاملا ضدآب نکرده است و قطعا نمی توان با گیر اس ۳ به فکر رفتن به استخر یا محیط های مشابه بود در سمت راست حاشیه دکمه های فیزیکی برای در نظر گرفته شده است تا بتوانید کنترل بهتری روی گیر اس بالابر آکاردئونی ۳ داشته باشید دکمهبالا برای بازگشت به صفحهاصلی استفاده می شود و دکمهپایین برای نمایش یکیشن ها به کار می رود در سمت چپ حاشیه های ی برای انجام المات و البته پخش موسیقی در نظر گرفته شده است صفحه نمایش در این از ۱ ۳ اینچی سوپر آمولد استفاده کرده است بهره گیری از این نوع باعث شده بالابر آکاردئونی است عمق رنگ مشکی بسیار بالا باشد و به همین دلیل وقتی واچ فیس هایی با پس زمینه مشکی برای انتخاب شود، ظاهر کاملا شبیه به های غیر می شود و به سختی می توان از فاصله دور تشخیص داد که این محصول به یک مجهز شده است رزولوشن صفحه نمایشِ گردِ این ۳۶۰ در ۳۶۰ است که برای ابعاد ۱ ۳ اینچی آن بالابر آکاردئونی بسیار مناسب است زاویه دید این هم عالی است و از زوایای کنار و بالا و پایین، رنگ ها به هم نمی ریزد و تصویر واضح است

فروش بالابر آکاردئونی

یکی از نقاط قوت این ، روشنایی تصویر بالای آن است که باعث می شود در زیر نور مستقیم آفتاب هم به راحتی بتوانید محتوای نمایش داده شده روی این را مشاهده کنید مقدار روشنایی طرز ساخت بالابر آکاردئونی قابل تنظیم است و شما می توانید برای شرایط محیطی مختلف میزان روشنایی آن را تنظیم کنید مثلا وقتی در داخل خانه هستید روشنایی آن را کم کنید تا باتری کمتری مصرف شود و هنگامی که در یک روز آفتابی بیرون می روید، روشنایی را بیشتر کنید تا محتوا خوانا باشد همچنین شما می توانید کاری کنید طرز ساخت بالابر آکاردئونی که همیشه روشن باشد در این حالت وقتی که با کار نمی کنید، عقربه های به صورت نمایش داده می شود روشن کردن این قابلیت باعث می شود عمر باتری کاهش یابد گیر اس ۳ از هر نظر بسیار خوب است و هیچ ایرادی نمی توان به آن وارد کرد در حالی که اکثر های از پنل بهره می برند، امولد گیر اس ۳ می تواند قیمت بالابر آکاردئونی یک مزیت بزرگ در مقابل رقبا باشد و عملکرد گیر اس ۳ مجهز به اکسینوس ۷۲۷۰ شده که دارای دو هسته با فرکانس کاری یک اهرتز است این در کنار ۷۶۸ قرار گرفته و اگرچه در مقایسه با های چندان قوی نیست؛ اما برای انجام کارهایی که از خود انتظار دارید به اندازهکافی قدرتمند است این به اتصالات بالابر آکاردئونی دست دوم وای فای، بلوتوث نسخه ۴ ۲، جی پی اس و مجهز شده است به نظر می رسد حداقل فعلا کاربرد به سرویس پی محدود شده که تنها در چند قابل استفاده است همچنین در پشت یک سنسور ضربان قلب قرار گرفته که عملکرد نسبتا دقیقی دارد و به ک آن به راحتی می توانید ضربان قلب و میزان استرس خود را اندازه گیری قیمت بالابر آکاردئونی کنید رابط کاربری و ن افزار جدیدترین مانند گذشته به عامل تایزن مجهز شده است تایزن توسط برای برخی از های این کمپانی توسعه داده شده و نسخه ای از آن نیز برای های و حتی های مورد استفاده قرار می گیرد این عامل و رابط کاربری آن بسیار ساده و کاربرپسند است و از نظر کارایی اگر برتر از بالابر آکاردئونی وِر یا واچ او اس نباشد، چیزی از آن ها کم ندارد با این حال یکی از ایرادهای آن، این است که اکو ضعیف تری نسبت به دو رقیب مذکور دارد تعداد و کیفیت یکیشن هایی که برای تایزن ارائه شده بسیار کمتر از و است و این یکی از مهم ترین نقاط ضعف گیر اس ۳ در مقابل های ور محسوب می شود گیر اس ۲ از بالابر آکاردئونی طریق بلوتوث به شما متصل می شود و برای ایجاد این ارتباط به یکیشنی به نام نیاز دارید که از طریق پلی استور قابل دانلود و نصب است

خرید بالابر آکاردئونی

به غیر از تعدادی یکیشن خوب که توسط خود تولید شده اند و در حوزه های سلامت، آب و هوا و ابزارهای کاربردی که به صورت پیش فرض روی این محصول وجود دارند، می توانید خرید بالابر آکاردئونی از یکیشن های دیگری چون ، فلیپ بورد، ، سرویس نقشه ، اسپاتیفای و یکیشن های دیگر بهره مند شوید در فروشگاه می توانید صدها واچ فیس متنوع با شکل و شمایل اسپرت و کلاسیک و فانتزی برای این بیابید که توسط افراد مختلف توسعه داده شده اند اغلب این واچ فیس ها چندان زیبا نیستند، اما در بین قیمت بالابر آکاردئونی آن ها نمونه هایی بسیار زیبا وجود دارند که اعات مناسبی نیز در کنار زمان نمایش می دهند و شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود آن ها را انتخاب و به عنوان واچ فیس خود استفاده کنید همان طور که پیش تر اشاره کردیم، در بخش حاشیه دور این از یک حلقه چرخان بهره برده است که کاربر می تواند فروش بالابر آکاردئونی آن را بچرخاند و بدین طریق در بخش های مختلف حرکت کند این ایده ساده آنقدر تأثیر مثبتی بر تجربه کاربری گذاشته که نظر بسیاری از اطرافیان ما درباره های را تغییر داده است بر خلاف کاربری صرفا مبتنی بر لمس، وجود این حلقه در کنار باعث می شود کار کردن با این بسیار ساده و لذت بخش باشد حلقه خرید بالابر آکاردئونی چرخان گیر اس ۳ که به خوبی با عامل تایزن سازگار شده است، باعث می شود بتوانید به راحتی با یکیشن های مختلف کار کنید شما می توانید با استفاده از این حلقه به بخش های مختلف مثل بروید یا در منوی یکیشن ها، آیکون مورد نظر خود را انتخاب و با لمس صفحه آن را اجرا کنید یک بخش جدانشدنی ابزارهای بالابر آکاردئونی پوشیدنی، اان اجرای دستورات صوتی است کمپانی های مختلف برای این بخش از دستیارهای صوتی محبوبشان ک گرفته اند مثلا در واچ از سیری ک گرفته است که بسیار عملکرد دقیق و خوبی دارد و در وِر از دستیار ناو استفاده کرده است که کار با دستگاه را بسیار ساده تر می کند هم برای این کار به سراغ دستیار بالابر آکاردئونی صوتی که خودش مدت ها است روی آن کار می کند رفته است همیشه در دسترس است و شما می توانید تعیین کنید که با دو بار فشردن دکمه هوم، اس وویس اجرا شود و منتظر شنیدن دستور شما باشد این دستیار صوتی عملکرد قابل قبولی دارد، اما دقت و گستره دستورات قابل شناسایی آن با سیری و ناو و کورتانا قابل فروش بالابر آکاردئونی قیاس نیست از این رو خیلی نباید روی تعامل صوتی با این حساب باز کنید و بسیاری مواقع کار کردن با حلقه چرخان و بسیار ساده تر می شود یکی از دیگر قابلیت های کلیدی های و دستبندهای سلامتی، اانات مرتبط با ورزش و حوزه سلامت است یک پلتف کامل و جامع به نام را روی های سری خود ارائه می کند قیمت بالابر آکاردئونی که برای افرادی که به سلامتی و زیبایی اندام خود حساس هستند، بسیار کاربردی است کاری که کرده، این است که همین پلتف و سرویس های آن را با یکپارچه کرده است بنابراین اگر شما هم یک است، استفاده از سرویس های سلامتی این برایتان بسیار ساده تر خواهد بود و تجربه ای یکپارچه خواهید داشت بالابر آکاردئونی در پشت بدنه این هم یک سنسور ضربان قلب قرار گرفته است تا با استفاده از آن بتوانید وضعیت قلب خود را در حالت های مختلف فعالیت کنترل کنید

بالابر آکاردئونی دست دوم

از طرفی همچون واچ، این هم اگر مدت زمان زیادی ساکن در یک جا بنشینید اخطار می دهد و از شما می خواهد کمی از جای خود بلند شوید و تحرک داشته باشید دیگر طرز ساخت بالابر آکاردئونی کاربرد جذاب های نمایش نوتیفیکیشن ها است که در گیر اس ۳ با کشیدن انگشت به سمت راست یا چرخاندن حلقه در خلاف جهت حرکت عقربه های ، می توانید آن ها را مشاهده کنید هر بار که نوتیفیکیشنی دری می کنید، پیش نمایشی از آن روی صفحه نمایش داده می شود و همزمان دستگاه ویبره می خورد اگر در این بالابر آکاردئونی دست دوم حالت را لمس کنید، می توانید جزئیات بیشتری از آن اعلان را ببینید و در صورتی که کاری نکنید، بعدا می توانید از طریق صفحه سمت چپ رابط کاربری به همه نوتیفیکیشن ها دسترسی داشته باشید برای پاک کردن هر اعلان هم کافی است آن را به سمت بالا بکشید دکمه های فیزیکی که در سمت راست قرار دارند، قیمت بالابر آکاردئونی این بار کاربردهای جالبی به خود دیده اند با یک بار فشار دادن دکمهپایین، به بخش یکیشن ها هدایت می شوید و با دو بار فشار دادن آن می توانید میان بری قرار دهید تا به عنوان مثال به سرعت با مخاطب دلخواه خود برقرار کنید یا با سه بار فشار دادن دکمه، اضطراری با شماره مورد نظر و حتی پلیس ۱۱۰ بالابر آکاردئونی دست دوم برقرار کنید و ان خود را برای آن ها بفرستید تا در مواقع ضروری به سرعت بتوانید به نزدیکان و پلیس خبر دهید همچنین گیر اس ۳ مجهز به شده است تا بیشتر از پیش کاربرد پایش سلامتی داشته باشد؛ چرا که می توانید با استفاده از آن مسیر طی شده را متوجه شوید و البته محلی که در آن قرار دارید، شناسایی خرید بالابر آکاردئونی کنید به علاوه حافظهداخلی نیز به شما ک می کند تا برای مثال بتوانید برخی آهنگ ها مورد علاقهخود را روی آن انتقال دهید و با اتصال از طریق بلوتوث بدون نیاز به ، به موسیقی مورد علاقهخود گوش دهید به طور کلی شاید کاربران عادی و البته بیشتر مخاطبان گیر اس ۳ متوجه کم بودن یکیشن ها در مقایسه بالابر آکاردئونی دست دوم با واچ یا های ور نشوند؛

طرز ساخت بالابر آکاردئونی

چرا که بسیاری از یکیشن ها نیازهای روزمرهکاربران را رفع می کنند و نیازی به یکیشن های پیچیده تر نیست اما باید در آینده ضعف اکو خود را رفع کند تا بتواند رقیبی جدی تر برای واچ باشد باتری گیر اس به باتری ۳۸۰ مجهز شده است که می تواند تا دو روز پاسخگوی نیاز شما طرز ساخت بالابر آکاردئونی باشد و اگر از دسته خوره ها نباشید و کمتر با آن کار کنید، عمر باتری آن بیش از دو روز خواهد بود در مدت استفاده از این ، چند روز ابتدایی صفحه نمایش آن همواره روشن بود و استفادهزیادی از آن می کردیم که تقریبا با این استفادهسنگین یک روز و نیم را تضمین می کرد اگر صفحه نمایش را همواره روشن فروش بالابر آکاردئونینگه ندارید، تا سه روز نیز می توانید از آن انتظار داشته باشید در حالت کلی باتری گیر اس ۳ در مقایسه با رقبا جزو مزایای آن به حساب می آید؛ چرا که سایر های در حدود یک روز دارند و به طور میانگین می توان دو روز از آن انتظار داشت جمع بندی هر چند ابتدا با هیاهوی بسیار وارد شد اما با گذشت بالابر آکاردئونی زمان و محدودیت هایی که داشت، محبوبیت خود را به مرور از دست داد و نتوانست آن گونه که باید موفق شود؛ چرا که برای ورزشکاران و افراد حرفه ای دستبندهای سلامتی بهتر پاسخگوی نیاز آن ها بود و افراد عادی نیز با توجه به بسیار بیشتر باتری های معمولی، آن ها را به نوع ترجیح می دادند اما با فروش بالابر آکاردئونیبیشتر شدن باتری های و البته زیباتر شدن های و نزدیک تر شدن ظاهر آن ها به های کلاسیک، کم کم این ها در مسیری درست قدم بی دارند تا هم طرفداران های کلاسیک را راضی نگه دارند و هم دستبند سلامتی مناسبی باشد گیر اس ۳ نیز قدمی مثبت در این مسیر است؛ چرا که هم زیباتر شده و هم باتری مناسبی دارد خرید بالابر آکاردئونی اما کمبود یکیشن ها در تایزن مشکلی است که قطعا در صورت رفع نشدن برای آینده مشکل ساز خواهد بود نکات مثبت کیفیت ساخت بسیار خوب بسیار خوب باتری بسیار خوب نکات منفی کمبود یکیشن ها وزن نسبتا زیاد

خرید و فروش بالابر آکاردئونی

 • قیمت بالابر آکاردئونی
 • فروش بالابر آکاردئونی
 • خرید بالابر آکاردئونی
 • بالابر آکاردئونی دست دوم
 • طرز ساخت بالابر آکاردئونی

در حال حاضر هیچ محتوایی با این واژه طبقه‌بندی نشده است.

اشتراک در RSS - خرید و فروش بالابر آکاردئونی